top of page

Profil

Join date: 30 Nis 2021

Hakkında

1976 yılında İstanbul’da doğdum. Liseden sonra ara verdiğim eğitim hayatımı 2007 yılında yükseköğrenimimi yaparak tamamladım.

En büyük hobim olan fotoğrafla da bu yıllarda tanıştım.Kendi kendime pek bir şey öğrenemediğimi anlayınca Şahin Dirican, Rıdvan Arda, Bülent Akman, Nilay İşlek, Faruk Akbaş, Prof. Özer Kanburoğlu, Elif Küçükbüce gibi usta isimlerden sanat tarihi, moda & ürün fotoğrafçılığı, belgesel fotoğrafçılık, foto muhabirliği, ileri düzey fotoğraf, karanlık oda, film ve alternatif baskı teknikleri eğitimleri aldım.

Fotoğraflarım birçok sergide yer aldı ve birçok ödül aldım. Sosyal sorumluluk projelerinde fotoğrafçılık eğitimleri verdim. İstanbul Anadolu Yakası Fotoğraf Sanatı Derneği ( ANAFOD ) üyesiyim. 8 yıldır profesyonel olarak ürün, moda ve organizasyon fotoğrafçılığı yapıyorum. Müşteri portföyümü belediyeler, organizasyon şirketleri, reklam ajansları ve bireysel müşteriler oluşturuyor.

Çalışmalarımdan arta kalan zamanlarda doğa fotoğrafları çekiyorum ve iki yıldır bitiremediğim belgesel nitelikli proje çalışmasını yürütüyorum. Evli ve bir çocuk babasıyım, en güzel fotoğrafın henüz çekilmediğine olan inancımla dünyaya vizörden bakmaya ve bütün güzel anları ölümsüzleştirmeye çalışıyorum.