top of page
Söyleşi ve Sunum – FotoClub Firenze
Söyleşi ve Sunum – FotoClub Firenze

22 Şub Sal

|

Zoom Etkinlik

Söyleşi ve Sunum – FotoClub Firenze

Anafod olarak yurtdışı dernekleri üyelerimizle bir araya getiriyor ve fotoğraf sunumlarını izliyor, dernekleri tanıyoruz. İlk etkinliğimize katılım İtalya'dan, Foto Club Firenze bizlerle olacak.

Biletler satışta değil
Diğer etkinlikleri gör

Saat ve Yer

22 Şub 2022 21:00

Zoom Etkinlik

Etkinlik Hakkında

Anafod olarak yurtdışı dernekleri üyelerimizle bir araya getiriyor ve fotoğraf sunumlarını izliyor, dernekleri tanıyoruz. İlk etkinliğimize katılım İtalya'dan, FotoClub Firenze bizlerle olacak.

Etkinliğimiz her zamanki gibi Zoom üzerinden gerçekleşecektir, üyelerimiz veya etkinliği izlemek isteyen herkes dilerse Youtube üzerinden de canlı yayını takip edebilirler. Sunumun ve söyleşinin dili İtalyanca/İngilizce olacak ve Türkçe çeviri yapılacaktır. 

Firenze Fotoğraf Kulübü’ne sormak istediğiniz soruları 20 Şubat 2022 Pazar gününe kadar  sekreterlik@anafod.org adresine gönderebilirsiniz.

Etkinliğe katılmak için Zoom Meeting:

https://us02web.zoom.us/j/8056286088...

Meeting ID: 805 628 6088 Passcode: Anafod

Hakkında:

Fotoclub Firenze, 15 Ekim 1990'da Viale A. Volta'daki stüdyoda sağduyulu bir araştırmacı olan Ezio Farabullini'nin desteğiyle doğdu. Stüdyo, fotoğrafçıların ilk buluşma yeri olarak da hizmet verdi. Bu fotoğrafçılar, otuz yıl önce Renzo Pavanello ile birlikte kurdukları "Il Cupolone" kulübünden ayrılın otuz altı amatör fotoğrafçı idi ve "Fotoclub Firenze" adını alan bu derneğin kurucularıdır. Bugün, kuruluşundan bu yana otuz ikinci yılında Fotoclub Firenze'nin Via Dei'de yeni bir merkezi var ve kulübün başkanlığını bugün Massimo Castellani yürütüyor. 

Websitesi: https://www.fotoclubfirenze.it/

Etkinliğimizde fotoğraf kulübünü tanıtacak olan ve üyelerinin fotoğraflarını sunacak olan Bay Massimo'ya teşekkür ediyoruz. Tüm etkinlik boyunca Türkçe çeviri de yapılıyor olacaktır.

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page