top of page
Anafod - Latife Baudet Fotoğraf Sunum ve Söyleşisi
Anafod - Latife Baudet Fotoğraf Sunum ve Söyleşisi

19 Ara Sal

|

Zoom Etkinlik

Anafod - Latife Baudet Fotoğraf Sunum ve Söyleşisi

"Avrupa'da Sokak Fotoğrafçılığı "

Biletler satışta değil
Diğer etkinlikleri gör

Saat ve Yer

19 Ara 2023 21:30

Zoom Etkinlik

Etkinlik Hakkında

Anafod - Latife Baudet Fotoğraf Sunum ve Söyleşisi "Avrupa'da Sokak Fotoğrafçılığı " 19.12.2023 Salı Saat 21.30 Join Zoom Meeting https://us02web.zoom.us/j/8056286088... Meeting ID: 805 628 6088 Passcode: Anafod

Moderatör : Masis Üşenmez Konuklarımız Fransa'dan Saat farkından dolayı sadece bu etkinlik 21.30 başlayacak Latife Baudet Kimdir ?

Uzun yıllardır Fransa’da yasayan Latife, fotoğraf çekmeye 2011’de ilk nesil akilli telefonların cebimize soktuğu fotoğraf makinaları sayesinde başlamıştır. Çocukluğundan beri dikkatini çeken, sıradan günlük hayatin ilginç detaylarını fotoğraf karelerinde ölümsüzleştirebilmesi onu hızlıca sokak fotoğrafçılığına bağlamıştır. Sosyal medya üzerinde sokak fotoğrafçılığı çevresiyle aktif etkileşimler içine girmiş, uluslar arası yarısma grupları kurmuş ve yönetmiştir. Fotoğrafları Reponses Photo, Revue Epic ve Eyeshot Magazine gibi bazı fotoğraf dergilerinde basilmistir. Pek çok uluslar arası kolektif sergiye fotoğraflarıyla katılan Latife, 2023 yılında ilk kişisel sergisini Paris’te açmıştır. Yine bu sene Women Street Photographers and Leica Women Foto Project’i kazanmış ve Pisa Street Photography Festival ve Livorno Photo Meeting’de üçüncülük kazanmıştır. Sokak fotoğrafçılığının yansıra 2024’te planladığı belgesel çekimleriyle fotoğrafta kendisine yeni bir kapı açmayı hedeflemektedir.

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page