top of page
Anafod Fotoğrafınla Gel - Seçici : Habip Koçak
Anafod Fotoğrafınla Gel - Seçici : Habip Koçak

28 Eki Cum

|

Zoom Etkinlik

Anafod Fotoğrafınla Gel - Seçici : Habip Koçak

Sohbet,Yarenlik, Dostluk

Biletler satışta değil
Diğer etkinlikleri gör

Saat ve Yer

28 Eki 2022 21:00

Zoom Etkinlik

Etkinlik Hakkında

Anafod Fotoğrafınla Gel Ayın Fotoğrafı / Fotoğrafçısı Yılın Fotoğrafı / Fotoğrafçısı 2022-2023 Sezonu

Size bir haberimiz var !..

Fotoğraf göndermenizi kolaylaştırmak için www.anafod.org sitemizin iletişim menüsü altına Fotoğraf Gönderme seçeneği koyduk.

Bu seçenek yardımı ile Fotoğrafınla Gel etkinliğimiz için sistemimize doğrudan fotoğraf yükleyebileceksiniz

2022-2023 Sezonundan başlayarak Fotoğrafınla Gel için e-posta ile gönderilen fotoğrafları kabul etmeyeceğiz / değerlendirmeye almayacağız.

Bilgilerinize sunar, etkinliğimize bekleriz ..

Fotoğraf göndermek için aşağıdaki kısayolu tıklayın https://www.anafod.org/fotograf-gonder

Anafod Fotoğrafınla Gel - Seçici : Habip Koçak Konu: Sohbet,Yarenlik, Dostluk Tarih : 28.10.2022 Cuma / Saat : 21:00 Toplantıya katılmak için; https://us02web.zoom.us/j/8056286088... Meeting ID: 805 628 6088 Passcode: Anafod Üyelerimizin ve misafirlerimizin de fotoğraflarıyla katılabileceği çevrimiçi bir etkinliktir. İzlemek serbest ve ücretsizdir. Fotoğrafların kime ait olduğu bilinmeyecek şekilde birlikte izliyoruz ve değerlendiriyoruz. Beğenimizi kazanan ilk üç fotoğrafa ve en çok puan alan misafir fotoğrafımıza bir armağan veriyoruz. Dikkat : * ZOOM programınızı toplantı öncesinde güncelleyiniz. * Toplantı saatinden önce toplantı salonuna girebilirsiniz. * Toplantı esnasında ilgililer hariç tüm mikrofonlar kapatılacaktır. * Danışma için yönetim kurulu üyelerimizden bilgi alabilirsiniz. * Üyelerimiz ve misafirlerimiz konuya uygun en fazla 5 fotoğrafını 28.10.2022 Cuma saat 20:00'e kadar yurkarıda anlatıldığı gibi gönderebilirsiniz.

Habip KOÇAK Kimdir.

1969 Tarsus doğumluyum. Üniversite eğitimimi Çukurova Üniversitesi Matematik Bölümünde tamamladım. 1995 yılında akademisyenliğe Marmara Üniversitesinde başladım. Halen Nişantaşı Üniversitesinde Profesör ve Oxford Centre of Technology and Development’ da Senior Researcher olarak görev yapıyorum. Fotoğrafta, hayatın tam da ortasında yer aldığını düşündüğüm Belgesel Fotoğrafçılıkta üretim yapmaya çalışıyorum. Bunun için IFSAK bünyesinde Danışmanlığını Altan BAL’in yaptığı Belgesel Atölyesi ile Danışmanlığını Özcan YAMAN’ın yaptığı Kavramsal Fotoğraf Atölyelerine katıldım. Son dönemde, “Obscure”, “Kakava - Behind the Scene” ve “I Can’t Breathe” isimli projeleri ürettim. Ekim 2020 itibariyle de, geçmiş yıllarda üretmiş olduğum sokak portrelerini içeren “Ünsüzler” isimli kitabım yayınlandı. Halen RPS (Royal Photografic Society), OPS (Oxford Photograpic Society) ve İFSAK üyesiyim. Web sitemin adresi: www.habipkocak.com Instagram adresim: _habipkocak

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page