top of page
Anafod Fotoğrafınla Gel - Seçici Defne Sesin Okay
Anafod Fotoğrafınla Gel - Seçici Defne Sesin Okay

03 Mar Cum

|

Zoom Etkinlik

Anafod Fotoğrafınla Gel - Seçici Defne Sesin Okay

''yalnızlık'' Yaşamda, bir an, hep yeniden başlayan... Özdemir Asaf

Biletler satışta değil
Diğer etkinlikleri gör

Saat ve Yer

03 Mar 2023 21:00

Zoom Etkinlik

Etkinlik Hakkında

Anafod Fotoğrafınla Gel - Ayın Seçicisi : Defne Sesin Okay / Tema : Yalnızlık

Tarih : 03.03.2023 Cuma / Saat : 21:00 Toplantıya katılmak için; https://us02web.zoom.us/j/8056286088... 

Meeting ID: 805 628 6088 - Passcode: Anafod 

Defne Sesin Okay Kimdir ?

İstanbul doğumluyum.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümünde lisans, yüksek lisans (Organik Malzemelerin Oluşturduğu Yüzey- Görüntü Yapılanması Ve Yeni Dil Arayışları) ve sanatta yeterlik (doktora)( Kültürel Kodların Okunmasında Fotoğrafın Bir Veri Aktarıcı Olarak Yapılandırılması) yaptım. Lisans bittikten sonra moda, portre ağırlıklı olmak üzere fotoğrafın pek çok alanında profesyonel çalışmalar gerçekleştirdim ve halen devam etmekteyim. Aynı zamanda farklı eğitim kurumlarında ve üniversitelerde fotoğraf üzerine dersler vermekteyim. Şu an Beykoz Üniversitesi’ndeyim.

Yurt içi ve yurt dışında (Fransa, Kanada, Almanya) kişisel ve karma sergiler açtım. *İzler, Kayboluş, Gece Köpekleri, Saklı Zaman, Ay Sustu, Yörük Düğünü kişisel, *Karşılaşma, Kaleidoscopic Journey, Derin Uykusuzluk, Sanatçının Ütopyası, Love 360 Festivali, Beyaz Sessiz Hareketsiz, Artist 21. İstanbul Sanat Fuarı-Grup IV, My Name is Casper, İstanbul’da Aşk, Contact 2002, Araba Mezarlığı-Aralık karma sergilerimdir.

Fotoğraf çekimlerinin yanı sıra “organik malzemelerden el yapımı kağıt” üretiyorum ve bazı fotoğraf çalışmalarımda bu kağıtları kullanıyorum.

Defne Sesin Okay

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

Üyelerimizin ve misafirlerimizin fotoğraflarıyla katılabileceği çevrimiçi bir etkinliktir. İzlemek serbest ve ücretsizdir. Fotoğrafların kime ait olduğu bilinmeyecek şekilde birlikte izliyoruz ve değerlendiriyoruz. Beğenimizi kazanan ve en çok puan alan  ilk üç fotoğrafa bir armağan veriyoruz. 

Fotoğraf göndermenizi kolaylaştırmak için www.anafod.org sitemizin iletişim menüsü altına Fotoğraf Gönderme seçeneği koyduk. Bu seçenek yardımı ile Fotoğrafınla Gel etkinliğimiz için sistemimize doğrudan fotoğraf yükleyebileceksiniz 2022-2023 Sezonundan başlayarak Fotoğrafınla Gel için e-posta ile gönderilen fotoğrafları kabul etmeyeceğiz / değerlendirmeye almayacağız. Bilgilerinize sunar, etkinliğimize bekleriz .. 

Fotoğraf göndermek için kısayolu tıklayın : https://www.anafod.org/fotograf-gonder

Dikkat : 

* ZOOM programınızı toplantı öncesinde güncelleyiniz. 

* Toplantı saatinden önce toplantı salonuna girebilirsiniz. 

* Toplantı esnasında ilgililer hariç tüm mikrofonlar kapatılacaktır. 

* Danışma için yönetim kurulu üyelerimizden bilgi alabilirsiniz. 

* Üyelerimiz ve misafirlerimiz konuya uygun en fazla 5 fotoğrafını 

 03.03.2023 Cuma saat 20:00'e kadar yukarıda anlatıldığı gibi gönderebilirsiniz. 

Fotoğrafınla Gel Yönetmeliğini Okumak İçin Buraya Tıklayınız

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page