top of page
Anafod Fotoğrafınla Gel - BÜLENT ÖZGÖREN
Anafod Fotoğrafınla Gel - BÜLENT ÖZGÖREN

27 Eki Cum

|

Zoom Etkinliği

Anafod Fotoğrafınla Gel - BÜLENT ÖZGÖREN

Soyut Manzara & Doğa Soyut fotoğraf, farklı anlamlar taşıyabilen, farklı okumalara açık, karmaşıklığı ve gizemiyle ilgiyi üzerine çekmiş farklı bir fotoğraftır.

Biletler satışta değil
Diğer etkinlikleri gör

Saat ve Yer

27 Eki 2023 21:00 – 23:50

Zoom Etkinliği

Etkinlik Hakkında

Ayın Seçicisi : BÜLENT ÖZGÖREN    Ayın Teması : '' Soyut Manzara & Doğa''     Tarih : 27.10.2023 Cuma / Saat : 21:00

Fotoğraf, orta eğitim yıllarımdan beri hayatımın en önemli uğraşlarından biri oldu. Siyah beyaz fotoğrafta çok derin araştırmalar yaptım. Hep en üstün teknikte baskılar yapmaya çalıştım, karanlık odalar kurdum. Siyah beyaz gümüş jelatin (barite) baskı, platin-palladium ve renkli baskı tekniklerinde uzmanlaştım. Fotoğraflarım Türkiye'de ve yurtdışında, birçok grup ve kişisel sergilerde sergilendi, işlerim dergi, gazete ve televizyonlarda yayınlandı. Yıldız Üniversitesinde "Fine Art Fotoğraf" dersi verdim. Birçok üniversitede ve derneklerde ve kişilere özel dersler seminerler ve workshoplar vermeye devam ediyorum. Fotoğraflarım İstanbul Modern Sanat Müzesi, İstanbul Fotoğraf Merkezi ve birçok kurum, kuruluş ve kişilerin koleksiyonlarında yer almaktadır.

TOPLANTIYA KATILMAK İÇİN BURAYI TIKLAYIN     Meeting ID: 805 628 6088    Passcode: Anafod 

Üyelerimizin ve misafirlerimizin de fotoğraflarıyla katılabileceği çevrimiçi (online) bir etkinliktir. İzlemek serbest ve ücretsizdir. Fotoğrafların kime ait olduğu bilinmeyecek şekilde birlikte izliyoruz ve değerlendiriyoruz.  Beğenimizi kazanan ve en çok puan alan ayın ilk üç fotoğrafına bir armağan veriyoruz. 

Dikkat :

* Fotoğraflarınızı 27.10.2023 Cuma saat 20:00'ye kadar gönderebilirsiniz.

* ZOOM programınızı toplantı öncesinde güncelleyiniz. 

* Toplantı saatinden önce toplantı salonuna girebilirsiniz. 

* Toplantı esnasında ilgililer hariç tüm mikrofonlar kapatılacaktır. 

* Danışma için yönetim kurulu üyelerimizden bilgi alabilirsiniz. 

Yönetmeliği okumak için buraya tıklayınız

Fotoğraf göndermenizi kolaylaştırmak için www.anafod.org sitemizin iletişim menüsü altına Fotoğraf Gönderme seçeneği koyduk. Bu seçenek yardımı ile Fotoğrafınla Gel etkinliğimiz için sistemimize doğrudan fotoğraf yükleyebileceksiniz. 

Fotoğrafınla Gel için e-posta ile gönderilen fotoğrafları kabul etmeyeceğiz / değerlendirmeye almayacağız. Bilgilerinize sunar, etkinliğimize bekleriz .. 

Fotoğraf göndermek için yandaki kısayolu tıklayın https://www.anafod.org/fotograf-gonder

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page