top of page
Anafod -Aralık Mag Sunum ve Söyleşisi
Anafod -Aralık Mag Sunum ve Söyleşisi

16 May Sal

|

Zoom Etkinlik

Anafod -Aralık Mag Sunum ve Söyleşisi

"Kapımız Girmek İsteyenler İçin Hep Aralık”

Biletler satışta değil
Diğer etkinlikleri gör

Saat ve Yer

16 May 2023 21:00

Zoom Etkinlik

Etkinlik Hakkında

Anafod - Aralık MAG Sunum ve Söyleşisi

16.05.2023 Salı Saat 21.00 Join Zoom Meeting https://us02web.zoom.us/j/8056286088... Meeting ID: 805 628 6088 Passcode: Anafod

"Kapımız Girmek İsteyenler İçin Hep Aralık” mottosu ile yola çıkan bağımsız fotoğraf kolektifinin başlangıç ve gelişim hikayesi.16 Mayıs saat 21: 00’da,

Özgeçmiş: Aralık Mag., Covid-19’un karantina günlerinde fotoğraf alanı kısıtlanan ve sosyal medya üzerinden bir araya gelen fotoğraf tutkunları tarafından 2020 yılının mart ayında kurulmuştur. Yayına üç aylık fotoğraf dergisi olarak başlamış olan Aralık Mag., zaman içinde blog sayfasıyla, Clubhouse sohbetleriyle, canlı yayınlarla ve yayınladığı podcastlerle farklı platformlarda yayılarak yelpazesini genişletmiştir.

Aralık Mag., merkezi fotoğraf olan görsel kültür ve görsel sanatlar dergisi olarak yayım hayatına başlamıştır ve bu çizgiden devam etmektedir. Gönüllülüğü temel alan yapısıyla yazarların tamamen kendi sorumluluklarında olan fotoğrafa ve görsel kültüre dair yazılar içerir.

Aralık Mag. adı, ışığın yokluğunda fotoğrafın da var olamayacağı gerçekliğinden yola çıkılarak bu ışığın sızabileceği “aralık”tan doğmuştur.

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page