top of page

Anafod Dernek Üyeliği Hakkında

 

ANAFOD – İstanbul Anadolu Yakası Fotoğraf Sanatı Derneği'ne üye olma koşulları, tüzüğümüzün 4. maddesinde üyelik koşulları sıralanmış olup üyelik hakkında ki detaylar tanımlanmıştır. Şöyle ki;


a. Üye:

ANAFOD üyeleri, tüzüğün 3.maddesinde tanımlanan amaçları benimseyerek, bu tüzüğü kabul edip Yönetim Kurulu kararı ile üyeliğe kabul edilmiş, üyelik aidatlarını ödeyen fotoğraf ilgilileridir.

İlk giriş ödentilerini eft / havale veya nakden ödeyip üyelik başvuru formu doldurularak üyeliğe başvurulabilir.

18 yaşını bitirmiş, medeni hakları kullanma ehliyetini haiz kişiler; Dernek amacına ilgi duyarak ve Tüzüğü kabul ederek başvurduklarında, Yönetim Kurulu’nun kararı ile üyeliğe kabul edilebilirler. Üyelik başvurusu en geç otuz gün içinde sonuçlandırılır.

Üyeliğe kabul edilmeyenlere, başvurularının kabul edilmeme gerekçesi Yönetim Kurulu tarafından en geç otuz gün içerisinde yazılı olarak bildirilir.

Üyeler, Dernek içinde ve çalışmalarda eşit haklara sahiptirler.

NASIL ÜYE OLABİLİRSİNİZ?


Üyelik Başvuru İşlemleri
Dernekler yasası gereği; İstanbul Anadolu Yakası Fotoğraf Sanatı Derneği’ne (ANAFOD) üye olabilmek için üzerinde fotoğraf ve başvuru sahibinin ıslak imzasını içeren başvuru formunun derneğimize ulaştırılması gerekmektedir.

ANAFOD üyeliği için web sayfamızdan (linkler aşağıdadır) indirebileceğiniz üyelik formunu doldurup iki adet fotoğrafla (formun üzerindeki dâhil) birlikte ANAFOD sekreterliğe teslim ediniz. İsterseniz, aşağıdaki formu doldurup çıktısını alarak zaman kazanabilir, imzaladığınız formu sekreteryamıza gönderebilirsiniz.

Ayrıca, 10 Fotoğrafınızdan oluşan minik bir portfolyonuzu online göndermeniz veya dijital ortamda teslim etmeniz gerekmektedir.

Başvuru formunuz ANAFOD Sekreterlik birimine ulaştıktan sonra ilk Yönetim Kurulu toplantısında karara bağlanacak ve size bilgi verilecektir.

ANAFOD üyelik formuna aşağıdaki linklerden erişebilir, doldurup, imzalayarak bize ulaştırabilirsiniz.

Ödeme Bilgileri
Ödemelerinizi aşağıda IBAN bilgisi verilen ANAFOD Derneği Yapı Kredi / Maltepe banka hesabına havale veya EFT ile yapabilirsiniz.       Hesap Adı : ANAFOD       
IBAN numarası : TR66 0006 7010 0000 0091 9423 00

Anafod Dernek Tüzüğü >        okumak için buraya tıklayın   

Üyelik Başvuru Formları >      Üyelik Başvuru Formu (PDF)             Üyelik Başvuru Formu (XLS)  

Derneğimize Üye Olmak ve Bilgi Almak İçin Aşağıdaki Formu Doldurun Sizi Arayalım!

Uyelik On Basvuru Formu
bottom of page