USTALARIMIZDAN Sergisi


USTALARIMIZDAN Sergisi CKM 4. Kat Fuaye Sergi Salonunda

Fotoğrafımızın yaşayan en büyük ustaları 6 -16 Mart tarihleri arasında İstanbullularla Kadıköy Belediyesi CKM 4.Kat Fuaye sergi salonunda TFSF ve ANAFOD’ un Katkılarıyla buluşuyor.

TFSF'nin düzenlediği USTALARIMIZDAN sergisi, ülkemiz fotoğrafının bugün ulaştığı noktalara gelmesinde çok büyük katkısı ve emeği bulunan 1950 öncesi doğumlu 24 fotoğraf ustasının eserlerini bir araya getiriyor.

Ara Güler, Sıtkı Fırat, Ozan Sağdıç, Sabit Kalfagil, Ahmet Esmer, İzzet Keribar, Ersin Alok, Ergun Çağatay, İbrahim Zaman, Yusuf Tuvi, Necmettin Külahçı, Mehmet Bayhan, Gültekin Çizgen, Güler Ertan, İbrahim Demirel, Faruk Ertunç, İsa Çelik, A.Halim Kulaksız, İlyas Göçmen, Nadir Ede, Lütfi Özgünaydın, Ali Rıza Akalın, Tuğrul Çakar, Ahmet Öner Gezgin'in 40'lı, 50'li, 60'lı yıllarda çektiği klasikleşmiş fotoğraflarının yanısıra, güncel işlerinin de yer aldığı USTALARIMIZDAN sergisi, Türkiye fotoğrafının nerden nereye geldiği konusunda da bir referans olacak.

Açılışı 6 Mart 2016 Saat 16:00 da yapılacak sergi, 16 Mart 2016 tarihine kadar CKM.4. Kat Fuaye Sergi salonunda izlenebilir.

Adres: Caddebostan, 34728 İstanbul
Telefon:0216 296 30 55


  • BİZE ULAŞIN

  • Yukarı Mahalle Çırçır Caddesi Çilek Sokak No:22 Kartal / İstanbul

www.teknovizyon.net/
YukariCik