Özkan SAMİOĞLU13 Kasım 2018 Salı 20:00
İmpladent salonunda Özkan SAMİOĞLU, "Kumüstü Yaşamlar" ve “Batı Trakya’da Türkler” adlı sunumları ve söyleşisi ile bizlerle olacak.
 
Etkinliklerimiz tüm sanatseverlere açıktır.

 
Özkan SAMİOĞLU Kimdir?

1951 yılında Gümülcine’de ( Yunanistan ) doğdu, lise eğitiminden sonra İstanbul’a göç edip İ.Ü. İşletme Fakültesini bitirdi. Birkaç sene şirket yöneticiliğinden sonra kendi işini kurup, uzun süre tekstil ile ilgili mağazasını işletti. Artık ticari hayatını bitirip,emeklilik dönemini yaşamaktadır. Evli olup, iki kızı vardır.

Yaşamı boyunca hep sanatla ilgili olup, çocukluk yıllarından beri gitar çalmaktadır ve şarkılar üretmektedir. “Bu kalp seni unutur mu” ve “Gönül” en bilinen besteleridir.

Fotoğrafla tanışması 2008 yılında oldu, 2009 yılını da İFSAK'da gerekli eğitimleri alarak geçirdi . Çok sevdi, bu yüzden geç başlamış  olmanın  üzüntüsünü hep dile getirir.  İFSAK ve FOTOGEN üyesidir. Katıldığı pek çok ulusal ve uluslararası yarışmalarda ödüller aldı.   Uluslararası fotoğraf federasyonu ( FIAP)  tarafından verilen AFIAP (FIAP sanatçısı) ünvanına sahiptir. Proje bazında, insan ve hikayesini çalışmayı  benimsemiştir. Işık ve gölgenin güçlü  grafik değerler oluşturduğu sokak fotoğrafları çalışmalarına devam etmektedir.

 

osamioglu@gmail.com
www.ozkansamioglu.com


  • BİZE ULAŞIN

  • Feyzullah Mahallesi Bağdat Caddesi Plaj Yolu Sokak No:3/C Maltepe / İstanbul

  • 0216 399 4115

  • sekreterlik@anafod.org

www.teknovizyon.net/
YukariCik