Özgen Beşli

ANAFOD olarak yeni sezon etkinliklerimize ekim ayı itibariyle tekrar başlıyoruz. Sizlerin derneğimizi özlediğiniz kadar bizde sizleri özledik, ancak üzülerek belirtmemiz gerekiyor ki pandemi sebebiyle uzun bir süre daha etkinliklerimizi yüz yüze olarak değil de çevrim içi olarak Zoom programı üzerinden gerçekleştireceğiz.
Çevrimiçi etkinliklerimizi izlemek isteyenler Zoom programını bilgisayarlarına indirerek etkinlik tarihinde önlerine açılan pencerede join kısmına aşağıda yazan Meeting ID’yi ve şifreyi girerek ya da sadece aşağıdaki linki tıklayarak ufak bir kurulum yapılmasının ardından katılım gerçekleştirebilir. Sunumu cep telefonlarından izlemek isteyenler ise Android Market ya da Apple Store üzerinden Zoom aplikasyonunu indirerek yine aynı adımları izleyerek sunuma katılabilirler. Destek almak isteyenlere yönetim kurulu olarak olabildiğimiz kadar destek olmaya çalışacağız. Bağlantı bilgileri aşağıdaki gibidir.
Anafod - Özgen Beşli Online Fotoğraf Sunum ve Söyleşisi
19.01.2021 Salı Saat 21.00
Join Zoom Meeting
Meeting ID: 805 628 6088
Passcode: Anafod
------------------------------------------------------------------------------
ÖZGEN BEŞLİ KİMDİR?
1960 doğumlu Özgen Beşli, ilk ve orta öğrenimini Kars’ta tamamlamıştır. 1985 yılından beri özel işletmesinde kendi işini yapmakta olan sanatçı evli ve dört çocuk babasıdır. Uzun bir süredir fotoğraf çeken Beşli, Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde Kars temasıyla fotoğraf sergileri düzenlemiş ve özellikle Doğu Ekspresi ile Kars tanıtımına büyük katkı sunmuştur. Kars’ın tarihi ve doğal güzelliklerini fotoğraflarıyla her platformda görünür kılmaya çalışan sanatçının, ulusal ve uluslararası ödülleri vardır. Beşli, Gaziantep İpekyolu Fotoğraf Sanatı Derneği, Siile Sanat Sarayı ve Mersin Olba Fotoğraf Derneği üyesidir.


  • BİZE ULAŞIN

  • Yukarı Mahalle Çırçır Caddesi Çilek Sokak No:22 Kartal / İstanbul

www.teknovizyon.net/
YukariCik