Metin Karadağ

ANAFOD olarak yeni sezon etkinliklerimiz yüz yüze olarak değil de çevrim içi olarak Zoom programı üzerinden gerçekleştiriyoruz
Çevrimiçi etkinliklerimizi izlemek isteyenler Zoom programını bilgisayarlarına indirerek etkinlik tarihinde önlerine açılan pencerede join kısmına aşağıda yazan Meeting ID’yi ve şifreyi girerek ya da sadece aşağıdaki linki tıklayarak ufak bir kurulum yapılmasının ardından katılım gerçekleştirebilir. Sunumu cep telefonlarından izlemek isteyenler ise Android Market ya da Apple Store üzerinden Zoom aplikasyonunu indirerek yine aynı adımları izleyerek sunuma katılabilirler. Destek almak isteyenlere yönetim kurulu olarak olabildiğimiz kadar destek olmaya çalışacağız. Bağlantı bilgileri aşağıdaki gibidir.
Anafod - Metin Karadağ Online Fotoğraf Sunum ve Söyleşisi
16.02.2021 Salı Saat 21.00
Join Zoom Meeting
Meeting ID: 805 628 6088
Passcode: Anafod
------------------------------------------------------------------------------
Metin Karadağ Kimdir?
Fotoğraf sanatına olan merakı 1992 yılında başladı.
Birçok saydam gösterisi yaptı ve kişisel sergiler açtı. Ulusal Gazetelerde fotoğrafları yayınlandı. Gaziantep Kültür’ü içerikli belgesel çalışmaları, Türkiye’nin saygın dergileri ve kitaplarında yer aldı. Bunlardan bazıları; Elele, The Gate, Travel, Home Steyl, Yapı Kredi Yayınları (Her yanı Bağlar Bahçeler Gaziantep) 101 Yorum 101 Kompozisyon gibi sıralayabiliriz. 2006 yılında Gaziantep Fotoğrafçılar Topluluğu ve 2008 yılında ise Gaziantep İpekyolu Fotoğraf Sanatı Derneği’nin kurucu üye ve ilk dönem başkanı oldu, fotoğraf çalışmaları devam etmektedir.


  • BİZE ULAŞIN

  • Yukarı Mahalle Çırçır Caddesi Çilek Sokak No:22 Kartal / İstanbul

www.teknovizyon.net/
YukariCik