Gebze‘den Ağva‘ya Fotoğraf Gezisi


 
Değerli Anafod Ailesi,

ANAFOD gezi birimi kapsamında 27 Şubat 2016 Cumartesi günü (günübirlik) Gebze’den Ağva’ya fotoğraf gezisi düzenlenecektir.Katılacağını beyan edip,en az 3 gün öncesinde bildirim yapmaksızın gelmeyen katılımcıların katılım bedeli de ANAFOD tarafından ödenecek, daha sonra kendilerinden tahsil edilecektir. Ulaşım TURSAB yetki belgesine sahip araçlarla yapılacaktır.

Ücret sadece ulaşım giderleri, seyahat sigortası ile araç içinde kahvaltı için dağıtılacak olan sandviç ve meyve suyunu kapsamaktadır.

*Akşam yemeği,kahve,çay vb. ihtiyaçlar katılımcıların kendisi tarafından karşılanacaktır.

Tur programı;
Gidiş;
07:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
07:15 Maltepe Türkan Saylan Kültür Merkezi Önü
08:15 Gebze Ballıkayalar Kanyonu Fotoğraf Çekimi
(İsteyenler için köy kahvaltısı yapabilecekleri restaurant bulunmaktadır.)
10:30 Denizli Göleti Fotoğraf Çekimi
12:00 Tepemanayır Köyü Fotoğraf Çekimi
13:30 Hacıllı Köyü Fotoğraf Çekimi
(Köylerde fazla tesis olmadığından öğle yemeği için köy kahvesinde yanımızda getireceğimiz börek,kek,sandviç vb. yiyecekleri beraber yiyeceğiz.)
16:00 Ağva Kilimli Koyu Fotoğraf Çekimi
17:00 Ağvada Akşam Yemeği

Dönüş;
18:30 Geliş güzergahından Maltepe Türkan Saylan Kültür Merkezi (son durak).
Tahmini dönüş varış saati : 21:30

Gebze’den Ağva’ya fotoğraf turuna katılmak isteyenlerin 22 Şubat 2016 Pazartesi gününe kadar Erdal Gömceli (gezi@anafod.org) ile temasa geçmesini rica ederiz. Katılımcı sayısı kontenjan ile sınırlıdır.Kontenjan önceliği dernek üyelerimize ait olup, kontenjanın müsait olması durumunda dernek dışından (eş,arkadaş vb.) katılımcılar da kabul edilecektir. Katılımcı listesi mail başvuru sırasına göre belirlenecektir.

Anafod Gezi Birimi

Programda kısada olsa doğa yürüyüşüde olacaktır.Bu nedenle;
- Devam eden hava koşullarına göre gezi tarihinde kar yerden kalkmamış olacağından, ayakkabınız kış yürüyüşüne uygun olsun.(Bot,çizme vb.)
- Mevsim koşullarına uygun giyinin.(Kazak,polar,eldiven,bere,yağmurluk,tozluk vb.). Yürüdükçe terleyeceğinizden,inceden kalına doğru giyimi tercih edin. Geziye gelirken her ihtimale karşı yağmurluk veya şemsiye almayı kesinlikle unutmayın.
- Ergonomik küçük bir sırt çantanız olsun.Çantanızda mutlaka yedek kıyafet ve içme suyu bulundurun.Pozlama için tripot getirmeyi unutmayınız...


  • BİZE ULAŞIN

  • Feyzullah Mahallesi Bağdat Caddesi Plaj Yolu Sokak No:3/C Maltepe / İstanbul

www.teknovizyon.net/
YukariCik