Fotoğraf Sunum Günleri 2016

 

3 Mayıs, 31 Mayıs arasında, Salı ve Cuma Akşamları İmpladent salonunda yapılacak olan ANAFOD Fotoğraf Sunum Günleri 2016 Etkinlikleri Tüm Sanatseverlerin izlemine açık olarak Yapılacaktır .

ANAFOD Yönetim Kurulu

 ********************************

Danışman

Cengiz Karlıova

Koordinatör

Baytekin Kara

Eğitimciler

Cengiz Karlıova, Doğan Alpay, Fikri Özalp

Konuklarımız

Altan Bal, Cengiz Karlıova, Emre İkizler, Murat Gür, Nevzat Çakır, Sabit Kalfagil, Sadık İncesu, Tanju Akleman

Katılımcılar

Altunay Geciroğlu, Banu Cihan, Baytekin Kara, Doğan Alpay, Erdal Gömceli, Ergun Karaalioğlu, Figen Özkan, Fikri Özalp, Fikriye Argun Er, Hamiyet Birden, Hasan Çalıkuşu, Hicran Özcan, Hüseyin Kekiç, İlknur Turan Atlı, İnci Çelik, Kerim Ali Güç, Lale Çaktı, Mevlüt Maşalacı, Muhsin Özcan, Murat Kurtel, Murat Topel, Müjgan Yılmaz, Nergis Bilgiç, Nüket Uluç, Özgür Kalem, Özlem Köroğlu, Salih Türk, Selvinaz Bulut, Semih Akça, Şafak Hacaloğlu, Şafak Uçar, Şeref Seçer, Tomris Sarhan, Ufuk Erden, Uğur Gümüş, Ünal Geciroğlu, Yılmaz Çelikçi, Zübeyde Öztürk

Program:

3 Mayıs Salı Cengiz Karlıova

 
1* "O'nsuz" Ufuk Erden - Hüseyin Kekiç
2* "İstanbul'un Kuş evleri" Ali Güç
3* "Değişim" Zübeyde Öztürk
 
6 Mayıs Cuma Emre İkizler

 
1* "Duvarların dili" Ünal Geciroğlu
2* "Kilim" Doğan Alpay
3* "O ve Önlar" Nuket Uluç
4* "Beyoğlu'nda Sabah" Figen Özkan
 
13 Mayıs Cuma Tanju Akleman

 
1* "Cumartesi Anneleri" Şafak Tuzcu Hacaloğlu
2* "Bisikletizm" Altunay Geciroğlu
3* "Toplayıcılar" Z.Müjgan Yılmaz
 
 
17 Mayıs Salı Altan Bal

 
1* "Kelebekler Özgürdür" İlknur Turan Atlı/ Lale Caktı
2* "Yetimhane" Baytekin Kara
3* " Cam Ocağı" Hamiyet Birden / Fikri Özalp
 
 
20 Mayıs Cuma Sadık İncesu

 
1* "Doğadan İzler" ANAFOD Doğa Atölyesi
2* "Yörük Köyü Karaköy" İzmir Özgür Kalem
3* "Cennet ve Cehennem Cape Town" Banu Cihan
4* "Hocam" Hasan Çalıkuşu
 
24 Mayıs Salı Nevzat Çakır

 
1* "Kilden Tuğlaya" Fikri Özalp /Semih Akça
2* "Damlalarda" Şeref Seçer
3* "Kelebekler" Murat Kurtel
4* "Duman" Murat Topel
 
27 Mayıs Cuma Sabit Kalfagil

 
1* "Satranç" Erdal Gömceli
2* "Çektiklerim" Hicran Özcan
3* "Yol ve Yolculuk" Nejdet Yılmaz Çelikçi
4* "Zamansız" Özlem Köroğlu
 
31 Mayıs Salı Murat Gür

 
1* "Dünya notları" Mevlut Maşalacı
2* "Gönül İzlerim" Semih Akça
3* "3K" Fikriye Argun Er
4* "Mavi Kaplumbağa" Uğur Gümüş  




  • BİZE ULAŞIN

  • Feyzullah Mahallesi Bağdat Caddesi Plaj Yolu Sokak No:3/C Maltepe / İstanbul

www.teknovizyon.net/
YukariCik