Edirne Fotoğraf Gezisi


Yıllar boyunca Osmanlı’ya başkentlik yapmış olan Edirne, tarihiyle ve doğal güzellikleriyle `Şehirlerin Sultanı’ unvanını almıştır. Mimar Sinan’ın “Ustalık eserimdir.” dediği Selimiye Camii’ne ev sahipliği yapan Edirne, birçok mimari eserleriyle de hayran bıraktırır. Selimiye Camii, Arasta Çarşısı, Üç Şerefeli Camii, Eski Camii (Cami-i Atik - Ulu Cami),Sultan Bayezid ll Külliyesi, Meriç Köprüsü gibi noktalar göreceğimiz yerler arasında. 

Pazar akşamı dileyen katılımcılarımız ile birlikte Edirne’nin dillere destan yemeklerini tadarken, klarnet eşliğinde eğlenerek yoğun geçen günlerin yorgunluğunu atacağımız bir mekanda olacağız.

Emek ve Dayanışma günü nedeniyle resmi tatil olan 1 Mayıs Pazartesi günü otelde yapacağımız güzel bir kahvaltıdan sonra gezimize devam edeceğiz.Öğle yemeğinde Edirne’nin meşhur ciğerinin tadına bakıp, gezimize devam edeceğiz.

Güzel bir bahar gününde Edirne’nin kültür ve tarihi güzelliklerini keşfetmek ve fotoğraflamak üzere tüm fotoğraf sever dostlarımızı gezimize bekliyoruz.

***Yeterli katılım olmaması sebebiyle gezi özel araçlarla yapılmıştır.
-------------------------------
gezi@anafod.org
0.532.364 42 70


  • BİZE ULAŞIN

  • Feyzullah Mahallesi Bağdat Caddesi Plaj Yolu Sokak No:3/C Maltepe / İstanbul

www.teknovizyon.net/
YukariCik