Cenk GENÇDİŞ

 

2 Kasım 2018 Cuma Saat 19:30’da ANAFOD dernek merkezimizde düzenlenecek olan Cenk GENÇDİŞ ile “Sokak Fotoğrafçılığı” konulu sunum ve seminerimire tüm fotoğraf severleri ve üyelerimizi bekliyoruz.
 

Cenk GENÇDİŞ
 
29 yıldır profesyonel olarak fotoğrafla uğraşıyor. Fotoğraf ve yazıları bir çok dergide yayınlandı. Bir çok ilde çok çeşitli konu ve başlıklarda gösteriler yaptı, sergiler açtı. Çeşitli yarışmalardan ödüller kazandı.
 
1995 yılından bugüne 20.000'den fazla kişiye fotoğraf eğitmenliği yaptı. 50'yi aşkın kurum ve kuruluşta fotoğraf eğitmenliği ve danışmanlık yaptı. 20'den fazla ülkeye seyahatler gerçekleştirdi. FOTOTREK FOTOĞRAF MERKEZİ’NİN kurucusu ve idarecisidir.
 
İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti etkinlikleri içerisinde gerçekleştirilen ve en uzun soluklu fotoğraf projesi olan küratörlüğünü Gültekin ÇİZGEN'in yaptığı Fotoğraf Geçidi: İstanbul 2010'un organizasyonunu yaptı. 7 fotoğraf albümü ve 4 Sergi Okuması kitabının da yayıncılığını gerçekleştirdi. İnsan ve Portre, Etkili Fotoğraflar için Kompozisyon, Fotoğrafça Anlatım ve Yol(cu)luk isimli dört kitabı, Eski Kıtanın Yollarında isimli bir fotoğraf albümü bulunmaktadır. OLYMPUS Uluslararası Marka Elçisi'dir.
 


  • BİZE ULAŞIN

  • Feyzullah Mh. Bağdat Cd. Plaj Yolu Sk. N:3/C Maltepe / İstanbul

  • 0216 399 4115

  • bilgi@anafod.org

www.teknovizyon.net/
YukariCik