Anafod - Korona Günlerinde Fotoğraf Online Sunum ve Söyleşisi

Ortaklaşa Bir editöryal fotoğraf çalışması Olan “Korona Günlerinde Fotoğraf” projesi koronavirüs kaynaklı pandeminin günlük yaşantımızdaki psikolojik, sosyal ve ekonomik etkilerini göstermektedir. Editör Hikayeleri, Hikayeler ve Tekil Fotoğraflar gibi üç farklı bölümden oluşan projede dernek üyelerimizden Figen Özkan, Şafak Hacaloğlu ve Sevgi Mersin’in de yer aldığı 360 fotoğrafçının çalışmalar yer almaktadır. 28.07.2020 Salı günü yapacağımız bu özel etkinlikte öncelikli olarak dernek üyelerimizin çalışmalarını izleyeceğiz, ardından proje editörleri ile keyifli bir sohbet yaparak projenin diğer detayları hakkında bilgi sahibi olacağız.
Etkinliklerimizi izlemek isteyenler Zoom programını bilgisayarlarına indirerek etkinlik tarihinde önlerine açılan pencerede join kısmına aşağıda yazan Meeting ID’yi ve şifreyi girerek ya da sadece aşağıdaki linki tıklayarak ufak bir kurulum yapılmasının ardından katılım gerçekleştirebilir. Sunumu cep telefonlarından izlemek isteyenler ise android market ya da apple store üzerinden Zoom aplikasyonunu indirerek yine aynı adımları izleyerek sunuma katılabilirler. Destek almak isteyenlere yönetim kurulu olarak olabildiğimiz kadar destek olmaya çalışacağız. Bağlantı bilgileri aşağıdaki gibidir.
Anafod - Korona Günlerinde Fotoğraf Online Sunum ve Söyleşisi
28.07.2020 Saat: 21:00
Zoom'a aşağıdaki link ile
Anafod sizi 28 Temmuz 2020 Salı Saat 21:00 de online etkinliğe davet ediyor.
Korona Günlerinde Fotoğraf Online Sunum ve Söyleşisi
Zoom etkinliğine bağlanmak için aşağıdaki linki tıklayın :
Meeting ID: 805 628 6088 Password: anafod
ya da aşağıdaki bilgiler ile giriş yapabilirsiniz.
Meeting ID: 805 628 6088
Password: anafod
------------------------------------------------------------------------------------------
Derneğimizden 3 kişi Korona günlerinde fotoğraf projesine katıldı, hikayeleri ve tekil fotoğrafları yayınlandı.
Fotoğrafçılar
* Şafak Hacaloğlu
* Figen Özkan
* Sevgi Mersin
Editörler
* Özcan Yurdalan
* Gamze Toksoy
* Dora Günel
* Hüseyin Yılmaz
* Gülay Kayacan
------------------------------------------------------------------------------------------
KORONA GÜNLERİNDE FOTOĞRAF
Ortaklaşa Bir Editöryal Fotoğraf Çalışması
Koronavirüs kaynaklı pandeminin günlük yaşantımızdaki psikolojik, sosyal ve ekonomik etkilerini fotoğraflıyor, paylaşıyor, biriktiriyoruz. Covid-19 virüsünden korunmak amacıyla farklı biçimlerde de olsa sınırlanmış hayatlarımızın "içeriden" ve "dışarıdan" görsel yansımalarından oluşacak Korona Günlerinde Fotoğraf çalışmasına hallerimizi, duygularımızı, anlarımızı fark ederek, kendimize daha içerden bakmayı deneyerek, bugünlerin görsel belleğinin oluşmasına katkıda bulunuyoruz.


  • BİZE ULAŞIN

  • Yukarı Mahalle Çırçır Caddesi Çilek Sokak No:22 Kartal / İstanbul

www.teknovizyon.net/
YukariCik