2019-2020 Sezon Açılışı
Hepinizi Çok Özledik!
Yazın sona erdiği, sonbaharın kendisini hissettirmeye başladığı bu güzel Eylül ayında ANAFOD İstanbul Anadolu Yakası Fotoğraf Sanatı Derneği, 2019 – 2020 sezonunu üç farklı bölümden oluşan muhteşem bir etkinlik ile açmaya hazırlanıyor.

Fotoğraf Ağacı Projesi:
ANAFOD üyelerinin birikimlerinden yola çıkarak ortaya çıkan bu proje, “Doğaya ve Ağaca Saygı” temasıyla birlikte, özellikle son dönemlerde ülkemizde planlı olarak gerçekleşen doğa katliamları ve orman yangınlarına dikkat çekerek, sahip çıkılması gereken doğa güzelliklerimizi ön plana çıkaran bir yaklaşım oluşturmayı hedeflemektedir.

Kitap İmza Günü:
Türkiye Fotoğraf Kütüphanesinin yakın dönemde ortaya çıkan en önemli eserleri, sahipleriyle birlikte sezon açılışında ANAFOD üyeleri ve tüm fotoğraf severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Semra Aktunç & Hulki Aktunç, “Araname”; Yeşim Tetik & Bülent Özşeker & Edmon Sefer, “Hayali Şehir”; Ahmet Gökhan Demirer, “Evden İşe” adlı eserleriyle birlikte bizimle olacak. Arzu eden üyelerimiz ya da fotoğraf severler, sahiplerinden eserlerini imzalı olarak alma şansına sahip olacaklar.

İfsak Arşivi Aralanıyor Sergisi:
Kurulduğu 1959 yılından beri pek çok usta fotoğrafçının yolunun kesiştiği İFSAK’ın “İfsak Arşivi Aralanıyor 5 – Kadın Fotoğrafçılar” sergisi açılışımızın önemli bir parçası olarak sezon açılışımızda yer alacak. Türkiye Fotoğraf Sanatının çok değerli kadın isimlerini içerisinde barındıran bu seçki tekrar üyelerimiz ve tüm fotoğraf severlerin karşısına çıkacak.

Kayıt Formu


Ad Soyad :  *
Telefon No :  *
Mail Adresi :  *
Çalıştığınız Kurum :
Mesleğiniz :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :
     
      

  • BİZE ULAŞIN

  • Feyzullah Mahallesi Bağdat Caddesi Plaj Yolu Sokak No:3/C Maltepe / İstanbul

www.teknovizyon.net/
YukariCik