Semih Akça

Sevgili Anafod Üyeleri
Üyelerimizle başlattığımız keyifli sohbetlerimize her 15 günde bir pazartesi günleri ve saat 21.00 'de çevrimçi olarak devam ediyoruz.
Tüm üyelerimizi davet ediyoruz.
Bu haftaki konuğumuz Semih Akça
23.Kasım 2010 Pazartesi saat: 21.00
Meeting ID: 805 628 6088
Passcode: Anafod
---------------------------------------------
Semih Akça Kimdir?
1960 yılının mart ayında gülümseyerek dünyaya gözlerimi açmamın etkisiyle olacak ki, her zaman her şeyin olumlu yanlarını keşfetmeye özen göstermeyi yaşam felsefesi haline getirmeye çalışmışımdır.
Babamın memur olması nedeniyle çocukluğum Enez ve Uzunköprüde geçti. Lisenin 2.sınıfında İstanbula taşınmamız nedeniyle büyük şehir yaşamına dahil oldum. İstanbul Hukuk Fakültesini bitirdikten sonra baba mesleğine özenmiş olacağım ki kendimi Genç ilçesinde Cumhuriyet Savcısı olarak buldum. Yargıtay Cumhuriyet Savcılığı, Adalet Başmüfettişliği de dahil olmak üzere mesleğin her kademesinde görev aldım. Fotoğraf serüvenim başlamadan önce şiire karşı ilgim nedeniyle birçok şiir denemelerim oldu. İstanbul Anadolu Adliyesinde 2014 yılında açılan temel fotoğraf eğitiminde değerli hocam Baytekin Kara fotoğraf zehrini öyle şırınga etmişki hala fotoğrafın peşinde koşmaya devam etmekteyim.


  • BİZE ULAŞIN

  • Yukarı Mahalle Çırçır Caddesi Çilek Sokak No:22 Kartal / İstanbul

www.teknovizyon.net/
YukariCik